Davranış Bozuklukları Babannesiyle kalmak isteyen cocuk

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
Ya kızım küçük daha bide kardeşi oldu 1.5 yaşında ilgilenemiyorum pek fazla belki ondan tutturuyo dedem babannem diye elimden gelenide yapıyorum ama orası birazd daha rahat at kostura biliyo heralde ondan inşallah büyüdükçe düzelir 🙂

Kizim 4 yaşında dede düşkünü bi çocuk
üst oturuyoruz kaynanamla aile apartmanı kızım hergun inmesine rağmen hadi gel dediğimde sürekli ağlıyor orda kalicakmis ben kalmasını istemiyorum güzelliklede çıkmıyor ya dedesi cikartiyo yada ben inip alıyorum kendi başına xikipta gelmiyor hiç normal mi sizce napicam bilmiyorum artık sanki böle ellerimden gidecek gibi hissediyorum benden uzaklaşacak gibi yada ben mi buyutuyorum
Biz de Babanne dede ve halasiyla aynı apartmanda yaşıyoruz. Gün içinde mutlaka çocuklar gidiyorlar. Bende hiç kısıtlama yapmadım.onlar halasiyla falan vakit geçirirken işimi yaptım kendime vakit ayırdım. Gelmek istemez aglarlardi. Büyüdükçe okul ödev vs o kadar çıkamıyorlar. Bir saat durup eve geliyorlar. Bence sizde rahat olun o sizin çocuğunuz sadece onları seviyor vakit geçirmek hoşuna gidiyor. Bunu kendinize + olarak görün.❤️

Ay evet işte ya halimden anlayan insanlar bende diyorum ki bı benim çocuğum mu böle çok üzülüyordum aceba bendemi sorun var diye 😔

üst oturuyoruz kaynanamla aile apartmanı kızım hergun inmesine rağmen hadi gel dediğimde sürekli ağlıyor orda kalicakmis ben kalmasını istemiyorum güzelliklede çıkmıyor ya dedesi cikartiyo yada ben inip alıyorum kendi başına xikipta gelmiyor hiç normal mi sizce napicam bilmiyorum artık sanki böle ellerimden gidecek gibi hissediyorum benden uzaklaşacak gibi yada ben mi buyutuyorum
Hayır canım asla çocuğunu kimseye emanet etme çünkü ewet çocuğun senden uzaklaşıyor olabilir

Bende aynen öyleydim hatta bahanemle birlikte uyurdum . Hastalanınca o baksın isterdim . Her açıdan hep onu isterdim. Şimdi düşünüyorum bunun sebebi babaannem bana karşı çok anlayışlıydı her açıdan. Sevdiğim yemekleri yapar bana eğlenceli şeyler öğretir çocuk olmama rağmen benimle sohbet ederdi. Acaba sizle kızınız arasında inatlaşma veya zorlama durumları varmı . Babaanne daha mı eğlenceli geliyor .

X