Kalıcı Makyaj Uygulamaları Ayten kömürcü'e Kalıcı kaş sildiriyorum

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

muhendisss_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2010
15
0
Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz aralık ayaında ünlülerin make up artisi Öz. Öz. denen şahsabi hevesle microblading yaptırdım halbuki hiç ihtiyacım yoktu.Kaşlarımın doğal haline insanlardan hep övgüler alırdım nerde aldırıyorsun tarzı sorularla karşılaşırdım ancak son zamanalrda instegramda gördüğüm kontörlü kaşları beğenmeye başlamıştım ve kaşlarımı beğenmiyordum , bana göre simetri değildi.Bu durumu düzeltmek için Nişantaşında estetisyen bir doktorun kliğinde çalışan bu hanıfendiye kaş yaptırma gafletinde bulundum.Kaşlarımı çizmeden bana onaylatmadan "bana bırak sana süper kaş yapıcam istediğin simetriyi vericem dedi".işini yaparken ki ciddiyetsizliği çalışanlarla olan muhabbetlerinden aslında o anda yanlış yerde olduğumu anlamıştım ama iş işten geçmişti.O anda rengi çok koyu gelmişti ve kücücük yüzüme hiç de uygun olmayan bi kıaş görmüştüm iyileştikten sonra rengi kıralacak şuan bu hali seni korkutmasın dedi sabırla bekledım haftalarca ama rengi kırılmadı kaşımın kavis bölgesine verdiği yoğun boya nedeniyle kaşım yukarda kalmış kaşım sanki askıda kalmış gibi görünüyordu.iyileştikten sonra rötüşe gitmek istemediğimi beni aşırı rahatsız eden kaş sonlarımdakı hatayı düzeltmesini istedim.O da tek seanslık lazerle sildirebileceğini anlaşmalı olduğu Acıbadem Cindy şubesine gitmemi söyledi.Cindy lazer merkesinde 2 seans lazer yaptırdım ancak rengi kırıldı ancak yanık izi kaldı beyaz ışıkta kolayca farkedılıyordu.atış yapılan kısımlarda kahverengi izler kaldı.Dertszi başıma dert almıştım hem diğer kısımlarda kalan renk koyuluğu hem de kaş sonundaki yanık izleri canımı sıktığı için AYten hanımı burdan buldum ve silebileceğini söyleyincede bu işe giriştim.Şuan sildireli 4. günüm gözlerim , kaşlarım hala şiş. arı gibi dolanıyorum ortalıkta.çalışıyorum üstelik insanlar kaşlarıma ne olduğunu da sorup duruyor sabırla geçmesini de bekliyorum ama yara o kadar gözümü korkuttu ki iz kalmasından son derece endişeliyim şuan.resımleri ekleyeyım arkadaşlar birileri okusun görsun ve gerekmedikçe yaptırmasın böyle işlemler gercekten bi daha asla böyle bir işe kalkışmam yeterki izlerim geçsin :KK43:

X