arzum

aleyna520

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
74
0
50
arkadaslar arzum malını kullanan varmı ihlasın hem caycısını hemde tost makınasını aldım caycım 1 yılda 2 kez tamire tost makınasıda tam 5 kes gitti ama 3 yıl garantı oldunu solüyorlar kırılan parcaların sorumlulugu bize ait deil diolar nasıl oluyo anlamadım kırılmayan yeri kalmadı okadarda dikkatlı kullanıyoruz dünya kadarda para sayıyoruz şikayeti olan varmı:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Ben arzım un çay-kahve makinasını kullanıyorum memnunum ayrıca arçelik ve bekonun çaycısını da arzum üretiyormuş arçelik bayii söyledi.

arzumu çaycısını kullanıyorum..ve geçen gün elime almamla demlik yere düştü sap elimde kaldı.tutma yeri tamamen geçme hiçbir vida ile sabitleştirilmemiş.hemde daha yeniydi.vee çook tehlikeli allah korusun ..üsütümede dökülebilirdi...hemen ortadan kaldırıp eski usul çaydanlığıma geri döndüm..

arzumun tos makınasını kullanıyorum 4 sene oldu sorun yok memnunun tavsıye ederım

ayrıca benim arzum çaycımın sapı çıkmadan önce alt bölümü var ya hani çaycıyı yerleştirdiğimiz işte oraya takılıyordu,uzun uğraşlarımla kaldırabiliyordum çaycıyı..çok uğraştırdı beni..

valla ben anladım marka almamak gerekıo erkek kardesim derkı hep şu marka takıntınız olmasa bizde almışken iyi bişi olsun diyoruz ama olmuyor ALLAH KORUMUŞ arkadaım ya yansaydın nolcaktıCADIARZUCADIARZU

bayanlar ben 6 senedir arzumun çaycısını kullanıyorum bir sorun görmedim...Elektronik aletler şans işi biraz aslında...

Arzumun rondosunu ve mikserini kullanıyorum çokda memnunum, hiç problem olmadı.
Elektronik eşyalar biraz şans işi bence....

Arzumun rondosunu ve mikserini kullanıyorum çokda memnunum, hiç problem olmadı.
Elektronik eşyalar biraz şans işi bence....

X