arkadaşlar bende hamileyim

tez zamanda o miskokulu bebişini kollarına alman dileğiyle....Allah analı babalı büyütmeyi nasip edern inşallah.....

evt sadece bir yumurta ve bir sperm bile yetiyor aslında ama olmıyınca olmuyor işte Allah bebğini san bağışalsın kucağına almayı nasip etsin inşallah çok sevinidim sevgiler

sağolun arkadaşlar inşallah sizde en kısa zamanda bu duyguyu yaşarsınız. güzel haberlerinizi bekliyorum

çok mutluyum cuma günü kan testi yaptırdım ve hamileyim tek yumurtayla hamile kaldım haftaya ultrasonla bakılacak

sağlıkla ikinizde birbirinize kavuşun inşallah canım. Her şeyin hayırlısı çok sevindim bende bu gün tahlil yaptırdım sonuç bekliyorum.bende 2 yumurta transfer edilebildi diye üzülüyordum ama allah veriyor işte. Sağlılı günler dikkat et kendine bolca dinlen.

sağlıkla ikinizde birbirinize kavuşun inşallah canım. Her şeyin hayırlısı çok sevindim bende bu gün tahlil yaptırdım sonuç bekliyorum.bende 2 yumurta transfer edilebildi diye üzülüyordum ama allah veriyor işte. Sağlılı günler dikkat et kendine bolca dinlen.

sağol canım inşallah seninde güzel haberini alırız

malesef benim sonucum dün olumsuz geldi.Allah senin bebeğini sevmek nasip etsin canım.:a015:

malesef benim sonucum dün olumsuz geldi.Allah senin bebeğini sevmek nasip etsin canım.:a015:

sağlık olsun üzülme diyemiyorum çünkü elde değil hayırlısı bana her şeyin bir vakti zamanı var zamanını bekliyor derlerdi kızardım ne zaman diye ALLAH bizim için en hayırlısını veriyor senin bebeğininde daha zamanı var demek ben hiç bir zaman anne olamıyacağımı düşünüyordum ama ALLAH nasip etti inşallah sende en kısa zamanda anne olursun ümidini yitirme

tebrik ederim esingülcüm.inşllh Allah tamamına erdirsin.kendine bu dönemlerde mutlaka çok dikat et.emanete iyi bak.Allah kucagına alıp koklamayı nasip etsin inşllh.bizler içinde dua etmeyi unutma...

tebrik ederim esingülcüm.inşllh Allah tamamına erdirsin.kendine bu dönemlerde mutlaka çok dikat et.emanete iyi bak.Allah kucagına alıp koklamayı nasip etsin inşllh.bizler içinde dua etmeyi unutma...

işallah canım sürekli dua ediyorum darısı en kısa zamanda size benimle birlikte yaptıran arkadaşlardanda dün güzel haberler aldım 1 i hariç hepsinin tutmuş hemde 2 tanesinin üçüz

ebruzm uzulme inş bızde bıgun anne olacagız cnm allahım herseyın hayırlısını versın

çok teşekkürler canım inşallah bizimde esingülün dediği gibi zamanımız dolar ve vadesi gelip bebeklerimize kavuşuruz şu durumu atlatmak çok zor ama malesef.senağlama

X