arkadaşım 6 haftalık hamile ve kese görünmüyor...sizce hamile mi

A

ahsev

Ziyaretçi
arkadaşımın adet tarihinden 5 hafta sonra hcg 173 çıkmış.şu an 1 hafta daha geçti ve ultrasonda kese görünmüyor.ayrıca sprali varken hamile kaldı.bu değer sonrasında sprali çıkarttırdı.hafif bir kanama olmuş.şu an memleketlerinde köydeler.bu gün hastaneye kese oluştumu diye doktora gitmiş oluşmadığını öğrenince şaaırmış.düşmüş olabilir mi?sizce ne olabilir.bir bilginiz varsa yazarsanız çok sevinirim.benden haber bekliyo.

dış gebelik olabilir. başka bir doktora gitsin hemen...

ultrasonla bakan dış gebelik görünmüyor demiş.

canım kese 1.500 beta hcgde önce belli olmas içini ferah tutsun ama 2 günde bir baktırsın betasına kötü bişiy olmadan.

hcg 1 hafta önce 173 idi.1 hafta geçti değer yükselmemiştir mi sizce

hcg 1 hafta önce 173 idi.1 hafta geçti değer yükselmemiştir mi sizce

yukselmesi lazım canım 173 mus ya ilk test bir kac gun sonra tekrarlaması gerekiyordu testi ozaman ikiye katlaması lazım tekrar kan testi yaptırsın canım inşallah hamiledir :Saruboceq:

ıkıye katlamasıda bıŞey ıfade etmıyor malesef bm hersey normaldı ama dıs gebelıkmıŞ bnm kı patlayınca anladım

bn düsk yaptım sandım kanamam vardı gittim düsk dediler sonra 15 gün sonra gel dediler 15 gün sonra kontrole gittim kanımda asırı sıvı vardı meger kanmıs o dıs gebelik patlamıs dıs gebelik old da 15 gün olmustu düsk die teshiş konulalı hala bhcg290 dı ordananladık bide 7 haftalıktı bnmki düstü dendiginde kese yoktu hala

arkadaşımın adet tarihinden 5 hafta sonra hcg 173 çıkmış.şu an 1 hafta daha geçti ve ultrasonda kese görünmüyor.ayrıca sprali varken hamile kaldı.bu değer sonrasında sprali çıkarttırdı.hafif bir kanama olmuş.şu an memleketlerinde köydeler.bu gün hastaneye kese oluştumu diye doktora gitmiş oluşmadığını öğrenince şaaırmış.düşmüş olabilir mi?sizce ne olabilir.bir bilginiz varsa yazarsanız çok sevinirim.benden haber bekliyo.

geçmiş olsun öncelikle benimde 6 haftalık dediler sonra karından baktılar göremediler vajina dan ultrasonla bakınca gördüler keseyi arkadaşına karından mı baktılar eğer benim gibi olduys görememiş olabilirler ben birde kiloluyum ondan göremediler karın ultrasyonunda arkadaşındada kilo problemi varmıydı allah hakkında hayırlısını nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

geçmiş olsun öncelikle benimde 6 haftalık dediler sonra karından baktılar göremediler vajina dan ultrasonla bakınca gördüler keseyi arkadaşına karından mı baktılar eğer benim gibi olduys görememiş olabilirler ben birde kiloluyum ondan göremediler karın ultrasyonunda arkadaşındada kilo problemi varmıydı allah hakkında hayırlısını nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
alttan bakmışlar,ve çok zayıf.

ayrıca ultrason da dış gebelik görünmüyor demişler.yinede olma ihtimali olabilir mi?

Bende dış gebelik geçirdim ultrasonda 2.000 olduğunda bile anlamadılar dış gebelik olduğunu sadece kese görünmediği için dış gebelikten başka ihtimal vermediler ameliyat olduğumda beta 8.000 den fazlaydı benim çok şükür patlamadı ama sol tüpümü kaybettim çok büyümeden bence kontrol altına aldırsın tüplerini kaybetmeden gerçekten normal gebelik değil de dış gebelikse.

Bende dış gebelik geçirdim ultrasonda 2.000 olduğunda bile anlamadılar dış gebelik olduğunu sadece kese görünmediği için dış gebelikten başka ihtimal vermediler ameliyat olduğumda beta 8.000 den fazlaydı benim çok şükür patlamadı ama sol tüpümü kaybettim çok büyümeden bence kontrol altına aldırsın tüplerini kaybetmeden gerçekten normal gebelik değil de dış gebelikse.

çok geçmiş olsun.sizin kaçıncı haftanızdı.

Kandaki değerine göre arkadaşınız hamile.. Ama haftasına göre değeri düşük belki geç döllenmedir görünmeyebilir benimde görünmemişdi 2 gün sonra tekrar gittiğimde keseyi gördük ama doktorum çok küçük cılız ve aşağıda dedi zaten düşme ihtimali vardı oda düştü.. İhmal etmesin tekrar gitsin kan versiN usg de mutlaka görünecektir.
Eğer sağlıklı bir gebelikse..

canımbence hiç korkmasın çünkü bazı gebeliklerde çok geçde gözükebiliyormuş kese bence rahat olsun

Canım 52 günlük falandım ameliyat olurken ama kahve lekelenmem falan oldu baya ara ara ama dediğim gibi 8.000 çıkmıştı beta hcg

Canım 52 günlük falandım ameliyat olurken ama kahve lekelenmem falan oldu baya ara ara ama dediğim gibi 8.000 çıkmıştı beta hcg

arkadaşım tekrar dr gitti yine görünmüyor ve hcg 350 çıkmış.dr yalancı gebelik de olabilir demiş ama onunda ara ara kahve leke geliyormuş.ve şu anda 47. gününde.

canım değer düşük zaten geç döllenmede olabilir vajinal ultrasonla bakılırsa yada 1 hafta sonra görülür sanırım

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.arkadaşımın gebeliği bozulmuş galiba sprali çıkartmadan dolayı.herşeyin hayırlısı.sürpriz bi hamilelikti.3.çocuk olacaktı.şu an için çokta hazır hissetmiyordu.hayırlısı.

X