Aralıklı oruç ve detokslarla ortaya karışık

cimbomlukiz

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
3.226
6.032
35
Herkese selam

Uzun zamandır yürütmeye çalıştığım diyetimi bugünden itibaren sporla destekleyip daha istikrarlı devam etmek için topik açıyorum😊 hergün tartılmak bana farz gibi hadi hayırlısı 😂

11.12.2023 76.1 ile başlandı 😎

akşamları gün içinde ki menümü ve sporumu paylaşırım her sabahta kilomu 🤣

Herkese selam

Uzun zamandır yürütmeye çalıştığım diyetimi bugünden itibaren sporla destekleyip daha istikrarlı devam etmek için topik açıyorum😊 hergün tartılmak bana farz gibi hadi hayırlısı 😂

11.12.2023 76.1 ile başlandı 😎

akşamları gün içinde ki menümü ve sporumu paylaşırım her sabahta kilomu
İnşallah istikrarlı bir şekilde devam edersiniz ben de yarın başlıyorum takviye ürün aldım sadece aralıklı oruca özel bir takviye sabah ve akşam ayrı gamy ismi bakalım inşallah hızlı etkisini görürüm içerisinde l karnitin var
İnşallah bana da motivasyon olur

İnşallah istikrarlı bir şekilde devam edersiniz ben de yarın başlıyorum takviye ürün aldım sadece aralıklı oruca özel bir takviye sabah ve akşam ayrı gamy ismi bakalım inşallah hızlı etkisini görürüm içerisinde l karnitin var
İnşallah bana da motivasyon olur
Benim eşimde spora gittiği için protein tozu almıştı bende ara öğünler de ondan bir bardak içmeyi düşünüyorum spor yaptığım sürece 😀

Bugünkü menüm

Sabah 10:00 kahvaltı
2 ev yapımı mayalı poğça, 2 tane soğanlı yumurta, yazdan domates sos yapmıştım biraz ondan, 4 zeytin, 1 dilim peynir, 10 fındık şekersiz çay

Ara öğün 13.00
1 bardak protein tozu sütle

Ara öğün 16.00
4 tane hanımeller, 15 fındık, 1 kuru kayısı

Akşam 18.00
1 tabak nohut susuz sade tanesi
1 büyük kase salata

Spor 35 dakika mehtap kırbaç, ergin kırbaç youtube video
6850 adım

Bugünkü menüm

Sabah 11.20 kahvaltı
1,5 dilim ev yapımı kek, 2 tane sucuklu yumurta, 1 zeytin, 10 fındık şekersiz çay

Ara öğün 15.00
1 küçük muz, 1 tatlı kaşığı çiko, 1 avuç fındık

Akşam 18.00
5 köfte
1 büyük kase salata

Çok açım hemen uyumam lazım 😂

X