AÖF İşletme

Buk@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
193
0
39
Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümündeyim. Geçen sene kaldığım için 3. sınıftayım hala.. Yine kaldım. Büt var eylül ayında ama canım ders çalışmak istemiyor.. senağlama

benimde 1 tane bende hiç çalışmak istemiyorum bu sıcakta çekilmiyor seneye bi tane bile bırakmıcam Allah ın izniyle Allah yardımcımız olsun

ben ekonomi bitirdim örgün öğretimden kesmedi bu yıl tekrar sınava girdim şimdi de açıköğretim işletme tercih yaptım aslında puanım çok iyiydi ama hem iş hem okul birarada gitmez diye mecburen açıköğretim yazdım.bakalım benim sınavlar nasıl geçeceksengözlerimebaksanab

offffffffffffffff ki ne offfffffffffffffffff
benimde var bende çalışmak istemiyorummmmmmmmmmm.
nerden bulaştık kızlar yaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!1

bende de 3 ders var.3.sınıf işletmee.bugunu yarına,yarını öbür güne atıyorum vallaaa...........

benimde var 4 tane hemde nur topu gibiler:) Dış ticaret okuyorum ben, aslında iktisat mezunuyum ama sırf başıma bela olsun diye aöf kayıt yaptırdım. 2. sınıftayım ama büt var:KK43: ve sanırım 1 sene uzayacak çünkü ben de hiç çalışamıyorummm:eek:

bende iktisat okuyorum ve bende de 6 tane var 3. sinifi 3. tekrar edisim olacak bu sene

2 yıllık işletme bitirdim üstüne 4 yılı tamamlamak için aöf e girdim 3 ü sınıftan ben 3 e başladığımda kardeşim öğretmenliği kazandı o mezun oldu öğretmen oldu ben hala daha 4 sınıftayım düşününnn:Roflol::Roflol:

bende işletme 3 teyim 2 ders var bütte kurtarırım sanıyorum sizlerin de dediği gibi sıcaktan insanın canı çalışmak istemiyor:KK43: Ama Allahın izniyle gelecek yıl bitiririm. şimdiye kadar sınuf tekrarım olmadı inşallahda bu yıl da olmaz:KK66: herkese başarılar ve kolaylıklar arkadaşlar

kızlar ya benim gözüm korktu valla bende buyıl açıköğretim işletme yazdım normalde 2 yıllık mezunum ama 4 yıllık diplomam da olsun die yoksa bendemi başıma bela aldım çokmu zor dersler.ben çalışıyorum şuan derslere nasıl vakit ayırcam hiç bilmiyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

X