Aile Planlaması Anlayamıyorum yaaa yardım edin lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
E

ebis

Ziyaretçi
Merhaba kızlar bayağı zamandır yazmıyordum katılmıyordum konulara ama artık gelicem özlemişim burayı sizleri şimdi konuma dönmek istiyorum.

Eşim geri çekme yöntemiyle korunuyor benim adetim yaklaşık 5 gün geçti şuan kasıklarımda ağrı özellikle sol tarafta var göğüslerde şişme uyku hali ara ara mide bulantısı var. Korunurken kaza ile bişey olunabilirmi acaba ? Birde çamaşırımda sürekli nemlilik var bunlar ne sizce. Panik yapıyorum acaba hamişmiyim diye ama eşimde sanmıyorum falan dedikçe ne düşünceğimi şaşırıyorum. Yardım edin ya

canım eczaaneden test alıp yap hamöile kalmış olabilirsin eşin 1 damla bile kacırmış olsa hamile alma ihtimalın var biliyosun belirtilerde var bence gecikme hemen test yap

Arkadaşlar selam ben yeni üyeyim.Bende hamile kalmaya çalışanlardanım.Allah herkese nasip etsin..

Merhaba kızlar bayağı zamandır yazmıyordum katılmıyordum konulara ama artık gelicem özlemişim burayı sizleri şimdi konuma dönmek istiyorum.

Eşim geri çekme yöntemiyle korunuyor benim adetim yaklaşık 5 gün geçti şuan kasıklarımda ağrı özellikle sol tarafta var göğüslerde şişme uyku hali ara ara mide bulantısı var. Korunurken kaza ile bişey olunabilirmi acaba ? Birde çamaşırımda sürekli nemlilik var bunlar ne sizce. Panik yapıyorum acaba hamişmiyim diye ama eşimde sanmıyorum falan dedikçe ne düşünceğimi şaşırıyorum. Yardım edin ya

canım hamile olabilirsin
ama bu yaşadıkların psikolojikte olabilir
çünkü bunlar benim başımada geldi ama sonuç negatiftibenneyaptımki

kız sen 5 gün nasıl dayandın......amanın ben şimdiye kaçkere aşındırmıştım eczanenin yollarını......

git hemen al yap testi...sonucuda bildir bize.......senin için hayırlısı olur inşallah......

geri çekme yöntemi hiç sağlıklı bir korunma şekli değildir seni sadece %40 korur %60lık oranla hamile kalmış olabilirsin bu şlekilde hamile kalmış arkadaşlarım var canım.......

Hemen Git Test Al Yap Bizede Müjdeli Haberi Ver Inşallah... Allah Kalbine Göre Versin Canim :)

kızlar teşekkür ederim hepinize psikolojik olduğunu sanmıyorum yazın düşünüyordum gebeliği gerçi şimdi hamiş olsam yinede uçarım göklere ama bir kaç gün daha bekleyim sanki adet olucakmışım gibi sürekli ıslak hissediyorum çamaşırımı baş ağrısı ve ağız kuruluğuda başladı hayırlısı kızlar ya

canım aynı kaderimi paylaşıyoruz ne sırnaşık şey bizde sizin gibi korunuyoduk ve şuan senin durumundaym bugun test sonucum negatif çıktı ama adet olana kadar içim rahat etmicek .. :bbo:

Geri çekme yöntemi yüzdeyüzlük koruma sağlamaz canım..Belirtilerin hamiş olduğunu gösteriyor..Git bir kan testi yaptır canım
içinde rahat eder

tatlım ... bence hemen bi test alll... ve çift çizgiyi gör.............

ebiscim canim sen de bilirsin ki geri cekme yöntemi bir dogum kontrol yolu olsa da diger yontemlere gore biraz risklidir yani bence hamile olabirsin ki belirtileri de yazmisin 7 hafta da olsa bu hamileligi ben yasadim ben akintimdan anlamistim hamile oldugumu ve senin de dedigin gibi kasik batmalari ve bulantilardan. Hakkinda hayirlisi olsun eger bebek istiyorsan ne mutlu sana yok istemiyorsan dr unla konu suphelendigini söyle hap ve ya baska bisey al sen daha iyi bilrisin ama fikir olarak söyluyorum canim umarim hersey diledigin gibi olur sevgiler

sağolun bilgiler için kan çiçeğim bebeği yazın planlıyordu ama şimdide olsa fark etmez ben bir kaç gün beklemek istiyorum allah bebek isteyenlerin kucağını boş bırakmasın. Amin

canım yaklaşık 2 sene bizde geri çekilme yöntemiyle korunduk.hiç bir şey olmadı ama keşke olsaydı diyorum şimdi bak şimdi 3 aydır korunmuyoruz her ay stres içinde olsun diye dua ediyoruz hatta keşke hiç korunmasaydık dyoruz sende aynı şeyleri dersin zaman geçince bu arada yeni evlimisin....
hıı birde bu ger çekilme yöntemyle hamile kalmak diğerlerine göre daha riskli tabi erkeğin refleksi çok kuvvetli olması gerekiyor...
sen kan tahlili yaptır kız nasıl durdun kaç gün ben her ay günüm gelmeden yaptırıyorum iğneden nasıl korkardım ama bebeğim için her ay 2 defa yaptırıyorum sonucu bizede yaz....

X