Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları anasınıfı 1 sınıfta cocugu olan anneler buyrun

tirtilkurabiye

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
3.399
29
arkadaslar benşm oğlum 2001 aralık dogumlu oldugu için 1 sınıfa baslatmadım bu sene seneye zorlu yolculuk baslıyor tanısalım kaynasalım sorunları paylaşalım a.s.a.s.a.s.a.s.:teytey::teytey:

canım benım kızım 2003 dogumlu ama ben bu sene kreşe verdım bayagı faydasını gordum seneyede ana okuluna başlıycak ALLAHın izniyle

canım benım kızım 2003 dogumlu ama ben bu sene kreşe verdım bayagı faydasını gordum seneyede ana okuluna başlıycak ALLAHın izniyle
NE GÜZEL BİZİM BU SENE ANASINIFIMIZDA 2003 LÜ 3 ÖGRENCİ VAR ERKEN ALMISLAR ONLARI AMA COK MEMNUNLAR SINIFTAN:dance::dance::dance::teytey::teytey::teytey:

benım oğlumda 2004 eylül doğumlu bende bu yıl anasınıfına verecem yollayan arkadaşlarım var çoook memnunlar burda arkadaşımın kızı var 2001 doğumlu 1 ci sınıfa gıdıyor.

Benim kızım 2003 ocak doğumlu. Bu yıl önce küçük nasılsa seneye gider diye anasınıfına göndermemiştik.
Sonra okula gidip görüştüğümüzde alınabileceğini öğrendik ve ikinci dönem anasınıfına başladı.
Keşke sene başında verseydik diyorum. Hem evde o kadar sıkılmazdı, şimdi halinden çok memnun.
Tek sorunumuz var sabahları erken kalkmak ve tabiiki akşam erken yatmak zorunda olması.
Herkese selamlar.

Günaydın herkese.Aynı sorun bizdede var.Oğlum bu sene anasınıfa başlıcak.Ama bana çok düşkün.Herkes okula başlarken çok zorluk çekiceğimizi söylüyor.
İnşallah fazla zorlanmayız.

X