Analgam Dolgu

Kalppare

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
5.390
15.345
Merhabalar..
arkadaşlar benim sorum analgam dolguyu soktürmek tehlikeli mi? söktüren var mi?civa aciga cikiyor diyorlar? cesitli hastalıklara sebep oluyormuş..
analgam dolgu yani gumus dolgu sokturenler tecrubelerini yazarlarsa sevinirim...

Iki disimde analgam dolgu vadi biri kendiliginden cikmisti dustu yani sadece koku yapmisti ama bnm durumum farkliydi direk dusmedigi icin koku yapti sanirim onun disinda sagligima faln bi zarari olmadi beyaz dolgu yapildi zaten sonra. Eger aimdik8 aklim olsa zaen asla analgam yaptirmazdim doktorlarda da suc vay yani siyah dolgu nedir yahu:kusmuk:

Iki disimde analgam dolgu vadi biri kendiliginden cikmisti dustu yani sadece koku yapmisti ama bnm durumum farkliydi direk dusmedigi icin koku yapti sanirim onun disinda sagligima faln bi zarari olmadi beyaz dolgu yapildi zaten sonra. Eger aimdik8 aklim olsa zaen asla analgam yaptirmazdim doktorlarda da suc vay yani siyah dolgu nedir yahu:kusmuk:
Ay bende geçen gün değiştirttim dolgumu
Beyaz dolgu yapıldı
Öteki pisliği niye yapıyorlar sahiden ya

Merhabalar..
arkadaşlar benim sorum analgam dolguyu soktürmek tehlikeli mi? söktüren var mi?civa aciga cikiyor diyorlar? cesitli hastalıklara sebep oluyormuş..
analgam dolgu yani gumus dolgu sokturenler tecrubelerini yazarlarsa sevinirim...
Ne gibi çeşitli hastalıklara sebep oluyormus ??

Aaa birileri konuma cevap yazmiş 😁🎉🎊 teşekkür ederim arkadaslar ilgilendiginiz için 😁 🍀
Cıva yavaş yavaş salınım yaparak zehirliyor vücudumuzu diye duyup korkmuştum..toksin birikimi yapıyormuş.agır metal ya..benim de bebeğim alerjik bir bebek..annenin toksini fazla olması tetikliyor vs vs diye anlatılınca o dönem söktürmeyi düşündüm..ama sonra iki diş doktoru gerek olmadığını söyledi.zaten bebeğim cok küçüktü ve hiç uyumuyordu ben de o zaman vazgeçtim.🤷‍♀️

X