Gebeliğe Hazırlık Adete yakın ovulasyon testi pozitif

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

numunehas

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
111
14
23
Adetim düzensiz fakat Max 4 5 gün var o da maximum bir haftadır kasık bel ağrım var dünden buyana da göğüs sızım başladı dolgunlasti gebelik testi yaptım negatif çıktı ovulasyonda böyle çıktı adete bu kadar yakın böyle çıkan var mı yardimci olur musunuz
İki üç gün önceye kadar olan ovulasyon ekledim

Eklentiler

• IMG20240502152656.jpg
    IMG20240502152656.jpg
    112,7 KB · Görüntüleme: 117
  • IMG20240502151551.jpg
    IMG20240502151551.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 94
Adetim düzensiz fakat Max 4 5 gün var o da maximum bir haftadır kasık bel ağrım var dünden buyana da göğüs sızım başladı dolgunlasti gebelik testi yaptım negatif çıktı ovulasyonda böyle çıktı adete bu kadar yakın böyle çıkan var mı yardimci olur musunuz
adete yakın benimde böyle pozitif çıktı gebelik belirtisi olabilir bu benim gebelik testimde pozitif çıktı sizinde gebelik olabilir gebelik testi yapmaya devam edin

adete yakın benimde böyle pozitif çıktı gebelik belirtisi olabilir bu benim gebelik testimde pozitif çıktı sizinde gebelik olabilir gebelik testi yapmaya devam edin
İşte negatif çıktığı için umudum kırılıyor ama bugün bu ağrıları daha şiddetli hissetmeye başladım umarım dediğiniz gibi olur 🤲🏼

Benimde ovülasyon testim geçen gün pozitif çıktı bugün tekrar pozitif çıktı anlayan var mı neden böyle adetime 8 gün daha var

Eklentiler

• IMG_5894.jpeg
    IMG_5894.jpeg
    78,7 KB · Görüntüleme: 80
X