acilllll yardım hamilemiyim

subutay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
16
6
42
slm arkadaşlar aylardır yazdıklarınızı okuyorum biçok derdime ışık oldunuz inanın tüm bebek bekleyenler dualarım hepimiz için lütfen yardım edin bana ben doğum kontrol hapıyla korunuyordum ve çokta düzenliydi 16 nisan-13 mayıs-11 haziran ve ardından eşimin yoğun ısrarı ve benimde artık 2.çocuğu istemem üzere 24 haziranda ilacı baraktım ve 28 haziranda yeniden 3 günlük bi bitiş kanaması oldu ve bugün hala hastalanmadım ama tüm gebelik belirtileri taşıyorum baş dönmesi ağrısı bulantı kanımın alt kısmı şiş aniden kalkmalarda sancılar kafayı yicem nezaman test yapmalıyım:KK43:(((

normalde ne zaman adet olman gerekiyorsa o zaman yap belki çıkar
çıkmazsa bi-5-6 gün sonra yap
haaa beklemek istemezsen kanda bhcg baktır cnm
adetine 1 hafta kala bile çıkıyor

canım benım senı uzmek ıstemem ama benım bıldıgım dogum konturol hapları bıraktıktan 3 ay kadar daha etkısı devam edıyomus bence doktorrun varsa ona bı sor yoksa ıyıy arastır

ben adetim bittikten 2 gün snr idrar testi yaptım onda hamileliğim çıktı.daha snr da beta hcg yaptırdım ordada netleşti hamileliğim cnm.yani üstüne görmüşüm.üstelik 2 haftalık hamileydim ve 2 testtede pozitif çıktı.bence hemen yap gözükme ihtimali çok yüksek.ayrıca benim arkadaşlarım arasında doğum kontrol hapını bıraktığı gün hamile kalan çok arkadaşım var.neden sende öle olmayasın

Canım içini rahatlatmak için evde bir test yap istersen.Çıkmazsa emin olmak için kan testi yaptır....

ben adetim bittikten 2 gün snr idrar testi yaptım onda hamileliğim çıktı.daha snr da beta hcg yaptırdım ordada netleşti hamileliğim cnm.yani üstüne görmüşüm.üstelik 2 haftalık hamileydim ve 2 testtede pozitif çıktı.bence hemen yap gözükme ihtimali çok yüksek.ayrıca benim arkadaşlarım arasında doğum kontrol hapını bıraktığı gün hamile kalan çok arkadaşım var.neden sende öle olmayasın

canım adetinde ki tuhaflık neydi de test yapma ihtiyacı hissettin?

kızlar çok saolun bugün dayanamayıp test alıcam sonucu size yazarım umarım üzerine kalmışımdır tüm belirtiler var ama psikolojikte olabilir tabi ama bugün kesin test yapıcam allah isteyen herkese nasip etsin sağlıkla kucağımıza almayı kalp atışlarını duymayı

çok moralim bozuldu yaaaabu sabah idrar testi yaptım sonuç negatif inanmayıp kan testi yaptırdım oda0,1 çıktı ağlıyorum hırsımdan halada hastalanmadım yaben hamileydim sanki amayaaaaaaaaÇok üzgünüm çoook

şimdi doğrumu anlamışım anlamadım

son adet tarihinin ilk günü 28 haziran ve sen 3 gün oldun ve bittin öylemi yani şuanda
son adet tarihinin ilk gününden saymaya başlarsak 33.gün yani 3 gün önce filan adet olman gerekiyodu
bu verilere bakınca evet hamilesin gibi görünüyor ama testler negatif

bekle derim canım ben yumurtlama zamanın sonhaftada olabilir yani herşey olabilir
ama arkadaşlarında dediği gibi hapı bırakıp o ay hamile kalmak biraz zor

şimdi doğrumu anlamışım anlamadım

son adet tarihinin ilk günü 28 haziran ve sen 3 gün oldun ve bittin öylemi yani şuanda
son adet tarihinin ilk gününden saymaya başlarsak 33.gün yani 3 gün önce filan adet olman gerekiyodu
bu verilere bakınca evet hamilesin gibi görünüyor ama testler negatif

bekle derim canım ben yumurtlama zamanın sonhaftada olabilir yani herşey olabilir
ama arkadaşlarında dediği gibi hapı bırakıp o ay hamile kalmak biraz zor

evet canım ama ben ilacı yarım bıraktım ben 10 gün içip kestiğim için 28 haziranda yine 3 günlük bi kanamam oldu ondan önceki 11 haziran bi önceki ise 13 mayıs

X