Acil İstanbulda iyi Falcı önerisi

denizteacher

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
295
227
30
Bir sürü fal baktırmış biri olarak, net yorumları olan falcı önerisi arıyorum. Daha önce baktırdığım iyi isimler var ama durumları bildikleri için bir yerden sonra tatmin etmiyor sar başa oluyor. Önerilerinizi bekliyorum güjeller🫶

Bir sürü fal baktırmış biri olarak, net yorumları olan falcı önerisi arıyorum. Daha önce baktırdığım iyi isimler var ama durumları bildikleri için bir yerden sonra tatmin etmiyor sar başa oluyor. Önerilerinizi bekliyorum güjeller🫶
merhaba buldunuz mu acaba? bi de eski baktırdıklarınız güvenilir mi güzel bakım yaptı mı :)

Geleceği görebilen falcı varsa şu bizim hisse senetlerine felan baksınlar bari hangisi düşecek hangisi yükselecekmiş ona göre alıp satalım, bu ülke gelişmiyorsa bu falcılardan medet umanlardan gelişmiyor zaten bakın amerikaya avrupaya japonyaya oralarda falcılık cincilik hocalık neler var acaba?

Telefondan bir ablaya baktırıyorum arkadaşlar çok fala takılmam ama dediği herşey bir bir çıktı

kızlar ben herkese attım benden isteyen, baktıran buraya yorumunu yazsın diğer insanlarda boştan para dökmesin. olumsuz deneyimleyen varsa söylesin. ben memnun kaldım diye herkes kalacak diye birsey yok

burası nasıl bir site ki, birisi hoca sorduğunda hemen banlanıyor, hemen konu yoruma kapatılıyor da millet burda fellik fellik falcı aradığında sağır ve dilsizsiniz Mune Mune saçmalık sitenizde size iyi günler,

X