9 aylık oğlum iştahsız ve zayıf bir fikir verebilecek olan anneler lütfen yardımcı olun

subutayz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2019
14
11
26
9 aylık 7600 kilo doktor çok zayıf olduğunu söyledi aslında ilk dönem çok güzel besleniyordu ama bir enfeksiyon geçirdi vir ay oldu halen hiç bir şey istemiyor istememesi için sebep de yol gelip geçici diyorlar ama üç aydır aynı kilo da o kadar ğzülüyorum ki bu duruma ne vermeliyim ne iyi gelir ne yapacağım hiç bilemiyorum fikirleriniz varsa seve seve okurum vicdanımı yiyip bitiriyor bu konu. Mıhlama çok severdi mesela yaptım iki kaşık yiyor üçüncüye tövbe açmıyor

Kan değerleri sindirim sistemi vs bakıldımı benim oglum 6.5 yasinda son 2 aydir boyleydi ameliyat oldu geniz eti bademcik ondan once basladi yinede enfeksiyon dedim hastalik dedim bu surede 31.5 dan 28 kg a dustu ki iri yari istahli bir cocuktu herzaman cocugun midesi gaz icindeyms ve bu sebeple yiyemiyorms ilaclarimizi kullaniyoruz yeni yeni basladi yemeye bir bebek kadar bile yemiyordu kafayi yiyecektim

O mihlama olayina gelince cocuklar boyledir severek yediggini bi sure sonra yemez bir sure gectikten sonra tekrar baslar yemeye takmayin ama bi kan vs mutlaka hekime bildirin bu durumu dişlerde etkiliyor cocuklari istahi kesiyor birde hastalik vs yinede kontrol ettirmekte fayda var gelip gecicidir muhtemelen

X