Buzdolapları ve Derin Dondurucular 7 Yıllık Buzdolabima Elveda(Samsung)

Ecrin_17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
69
41
Arkadaşlar 7 yıldır kullandığım Samsung marka buzdolabim ..evde elektrik kesintisi sebebiyle bozulan etler yüzünden kullanılamaz hale geldi.7 yılda sadece 1 kere servis gelmişti. Ne yaptıysam o kötü kokuyu gideremedim maalesef.
SIZE SORUM BU KOKU NASIL GIDER?
BIDE HANGI MARKA BUZDOLABI ALMALIYIM?
LUTFEN ACIL CVP ...

Yine Samsung alın. Dolapları çok iyi benimki de Samsung 10. Yılını doldurdu. Bir kere servis gördü o da bizim sabırsızlığımızdan. Fişini çekip iki gün beklesek sorun çözülürdü de işte yaz zamanı bekleyemedik. Koku için bir şey diyemem içindeki strafora falan sinmistir ondan çıkmaz herhalde. Yine servise sorsaydiniz belki bir şey yaparlardı. Bu arada anneminki Bosch kv minki Siemens ikisini de beğenmiyorum 😐

Çok kararsızım Bi türlü karar veremiyorum. Birinin iyi dediğine diğeri kötü diyor.Yarin da almamız lazim

Soğutma performansı en iyi dolap olarak Samsung diyorum, servis de bunlar yurtdışından geliyor, performanslari çok iyi demişti. Çok sıcak zamanlarda bile içindekileri iyi soğutuyor. Annemin dolabı Bosch gerçi ev kalabalık hava da sıcak olduğundan mi bilmiyorum düzgün soğuk bir şey içemiyoruz. Eşim de hiç beğenmiyor. Ama tabii bilemem elektronik işi şans da biraz

X