38 yaş amh değeri 2.88 normal mi?

Sipser

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
1.470
1.128
Merhaba kızlar hiç çocuğum yok 38 yaşındayım , adetin 2. Günü verdiğim hormon testleri normal aralıktaydı , amh de bugün çıktı 2.88 yazıyor aralık belirtilmemiş yaşıma göre iyi mi bilgisi olan var mı ?

merhaba hayırlısı ile olur insallah bende 39 yasındayım ikinci cocugu istiyorum hersey güzel olur insallah

Merhaba kızlar hiç çocuğum yok 38 yaşındayım , adetin 2. Günü verdiğim hormon testleri normal aralıktaydı , amh de bugün çıktı 2.88 yazıyor aralık belirtilmemiş yaşıma göre iyi mi bilgisi olan var mı ?
31 yaşındayım amh degerim 0.98 düşünün sizinki ne kadar iyi umarım bi an önce hamile kalırsınız

Çok iyi ben 32 yaşındayım 0.66 ama yaştan dolayı kalıte sorunu olabılır sayısı kalıyelı olduğunu göstermiyor ne yazıkkı

Çok iyi ben 32 yaşındayım 0.66 ama yaştan dolayı kalıte sorunu olabılır sayısı kalıyelı olduğunu göstermiyor ne yazıkkı
Evet aynen öyle şimdi baktım 0.01 ile doğal gebelik oluşmuş arkadaşlar var 🤲😍 biraz da nasip

Canım süper ötesi yaşına göre yaşı 30 un altında olur 1 olmayan var benimde yaş 33 Amh 3.06 çıkmıştı ona güvenerek tüp yapma dedi doktor dene olur dedi seninde gayet iyi maşallah

Merhaba
Amh değeriniz gayet iyi. Ben 36 yasındayım benim 1.12 çıktı. 4 kez hamile kaldım. Bazı aksilikler yaşadım ama rahat kaldım,
Yası dert etmeyin. 0.1 amh ile bile hamile kalan var :)

X