23 ü rinoplasti sonrası oluşan kemik çıkıntısını aldırıyorum

izmirpkz

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
117
11
33
merhaba kızlar bir hayallerle girdiğim bu yol bana çok pişmanlıklar yaşatsada maalesef başıma geldi..burun ameliyatı sonrası kemer üstünde kemik çıkıntısı gibi bir şey belirdi..kontrolde kıkırdak olduğunu söyledi doktorum rahatsız olduğum için 23 ü alıcak onu..delik için ufak bir kesi açıp alacağını 10 dk lık bir işlem olduğunu söyledi..umarım kolay geçer ama kafama taktığım şey çok fazla ödem yaparmı yeni yeni oturmaya başlamıştı burnum 5 buçuk ay olmuştu..başına böyle bir durum gelen varsa süreci nasıldı bilgi verebilirmi

Nasil bir islem olacak ?törpümü
Olacak acaba
Benimde burun içinde kenarında kıkırdak çıkması var ,bendede ilk günden beri var

Nasil bir islem olacak ?törpümü
Olacak acaba
Benimde burun içinde kenarında kıkırdak çıkması var ,bendede ilk günden beri var
burın içinde ufak bi kesi ile gireceğini söyledi kıkırdak olduğunu düşünüyor törpüler gibimi yapar bilmiyorum gerçekten

sizin kaç ay oldu burun tıkanmalarınız ne durumda
Selam
Benim tikanma rahatsizligim yok
Ama burnum icinde sag deliğinde ıcınde kıkırdak kayması var ve yan profılde gözüküyor
Bende haftaya gıdıp göstereceğim bakalım be dıcek doktorum
İnsallah banada öyle kısa bir işlemle hallederiz der
Sana da şimdiden geçmiş olsun

Selam
Benim tikanma rahatsizligim yok
Ama burnum icinde sag deliğinde ıcınde kıkırdak kayması var ve yan profılde gözüküyor
Bende haftaya gıdıp göstereceğim bakalım be dıcek doktorum
İnsallah banada öyle kısa bir işlemle hallederiz der
Sana da şimdiden geçmiş olsun
sizinle özelden konuşmuşmuyduk öyle hatırlıyorum sanki..bugün törpüleme yapıldı iğneyi yaparken acı hissettim biraz sonra pek birsey hissetmedim..şuan üzerinden 2 saat kadar geçti dokununca mimik yapınca ağrıyor acıyor ama çok değil umarım çabuk iyileşir

sizinle özelden konuşmuşmuyduk öyle hatırlıyorum sanki..bugün törpüleme yapıldı iğneyi yaparken acı hissettim biraz sonra pek birsey hissetmedim..şuan üzerinden 2 saat kadar geçti dokununca mimik yapınca ağrıyor acıyor ama çok değil umarım çabuk iyileşir
Cok gecmis olsun!umarım istediğin gibi olur
ve çabuk iyileşirsin
Evet seninle görüşmüştük özelden

Benim de elimle dokunduğumda kemik geliyordu rinoplastiden 7 ay sonra genel anestezi altında 1 saatlik ameliyatla kemik törpülendi tekrar.

X