2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Benim 20lik dişlerim hiç çıkmadı, hatta rontgen çekildim tomurcukları bile yok milyonda bir kişide olabilecek durummuş, bana denk geldi derken 2.kez 20lik diş çıkaran da seni duydum Vizecim, çok geçmiş olsun 🤕 (senle ben bazı şeylerde paralel gidiyoruz biliyorsun, geçen sen adet oldum yazınca benim de lekelenme şeklinde geldi yok artık dedim bu kadar mı aynıyız derken devamı gelmedi 🤗)

Benimki de düze emeklemeyi öğrenemedi daha emeklemek istiyor başaramayınca hırçınlaşıyor, 9 ay sendromu diye geçiyor zaten hep beni yanında istiyor (bizim ağustos bebeleri bir sendromu da es geçse olmaz zaten, nerde sıkıntı Orda bizimkiler var valla)

Kumral bebek kim onu kaçırmışım 🫣
Boşver çıkmasın kuzum ben çok kötüyüm iki gündür diş çekimi sonrası çene kemiği çıkıyor ya ortaya o yanağıma batıyor çok kötüyüm şiş yüzüm 🥴

Benimki de düze emeklemeyi öğrenemedi daha emeklemek istiyor başaramayınca hırçınlaşıyor, 9 ay sendromu diye geçiyor zaten hep beni yanında istiyor (bizim ağustos bebeleri bir sendromu da es geçse olmaz zaten, nerde sıkıntı Orda bizimkiler var valla)
😂😂😂 yaaa sanırım bu ay hepsinde bu hep yanında istemee var hiç sormaa tüm sendromlarrı yasıyoruz masallah benımkide ayaga kalkmaya calısıyor tek eli bırakıyor cesarete bak bak sonra düşüp sinirleniyor😂😂😂😂 haaa bizde bide şu varr koskoca anne yanı park yatağa sığamıyor bazem nu yüzden aglayarak uyanıyor bi köşelerri zorluyor nereye gideceksee🤣🤣

Goon güzel sadece biraz küçük kalıp 4 yerine 5 aldım o da son aldığım 5 büyük oldu üretüm standartlarını pek anlayamadım. Molfix ve goon takılıyoruz genelde. Ben de bebemnaturali merak ettim kullanan var mı?
Bende en basta baby turco kullandım ama sevmedım hemen molfixe gectim pure and soft olanı begendım tabii. Goon cok karsıma cıkıyor dıye öerak ettım Bende . Molfıx kalıp olarak sanırım genel olarak geniş diger markalardan

Yok be bir denemelik olur gibi denersin zamanla görürsün iyi ise devam edersin şimdiki ne bakis uygunsa birde daha ne ben neler neler kullandım bir bilsen bim mali 101 markası falan en son baby turco da kaldım
Hadi ya🤣 valla ben en basta baby turco almıstım ama sevemedım en basından beri molfix tendevam ettim ozamandan beri . Ama denenebilir dediğin gibi 😍

😂😂😂 yaaa sanırım bu ay hepsinde bu hep yanında istemee var hiç sormaa tüm sendromlarrı yasıyoruz masallah benımkide ayaga kalkmaya calısıyor tek eli bırakıyor cesarete bak bak sonra düşüp sinirleniyor😂😂😂😂 haaa bizde bide şu varr koskoca anne yanı park yatağa sığamıyor bazem nu yüzden aglayarak uyanıyor bi köşelerri zorluyor nereye gideceksee🤣🤣

Bu bizim ağustos bebelerinin özelliği inan ki geçenlerde dile vurmadım kendim nazarım bile değmesin diye geceleri biraz uykuları düzeldi gibi artık hafiften bir gece gündüz düzenimiz mi oturuyor diye düşündüm, sonra anam babam benimkine birşey oldu gece bile tenime temas etmek istiyor, gündüz odada göz göze gelince ağlar oldu geçen dışarı çıktım ablam bakıyordu telde ne yapıyorlar diye gürüntülü aradım çocuk sesimi duyunca ağlamaya başladı (benle bir zoru var benimkinin 😇)
Emekleme çabası ayrı birde ayakta durma çabası var, bazen yoruluyorum oturtmaya çalışıyorum dizlerini bir kitliyor ayakta durmaya çalışıyor oturtamıyorum 🤗
Bu ara eli ile gel gel yapmayı (ağzı ile de del del diyor bu ara sanki)
Alkışı sanki öğreniyor arada ellerini vuruyor ses çıkınca tekrarlıyor hareketi
Bazen de bay bay ben deyince el sallıyor sanki onun harici hep bir sendrom modundayız ama büyüyoruz artık 9 ay 12 günlük oldu şaka gibi yaş günlerimiz geliyor inşallah 🧿 (ben hala aramızdaki cengaveri arıyorum, burdan gebe haberi gelmedi belki eylül annelerinde Bile vardır diye düşünüyorum 🤭)

Bu bizim ağustos bebelerinin özelliği inan ki geçenlerde dile vurmadım kendim nazarım bile değmesin diye geceleri biraz uykuları düzeldi gibi artık hafiften bir gece gündüz düzenimiz mi oturuyor diye düşündüm, sonra anam babam benimkine birşey oldu gece bile tenime temas etmek istiyor, gündüz odada göz göze gelince ağlar oldu geçen dışarı çıktım ablam bakıyordu telde ne yapıyorlar diye gürüntülü aradım çocuk sesimi duyunca ağlamaya başladı (benle bir zoru var benimkinin 😇)
Emekleme çabası ayrı birde ayakta durma çabası var, bazen yoruluyorum oturtmaya çalışıyorum dizlerini bir kitliyor ayakta durmaya çalışıyor oturtamıyorum 🤗
Bu ara eli ile gel gel yapmayı (ağzı ile de del del diyor bu ara sanki)
Alkışı sanki öğreniyor arada ellerini vuruyor ses çıkınca tekrarlıyor hareketi
Bazen de bay bay ben deyince el sallıyor sanki onun harici hep bir sendrom modundayız ama büyüyoruz artık 9 ay 12 günlük oldu şaka gibi yaş günlerimiz geliyor inşallah 🧿 (ben hala aramızdaki cengaveri arıyorum, burdan gebe haberi gelmedi belki eylül annelerinde Bile vardır diye düşünüyorum 🤭)
Haha ben bu ayı da yırttım. Zaten çok kolay çocuk sahibi de olmadım, süpriz yapıp geldi miniğim. İkinci bir çocuğum olur mu olmaz mı bilmiyorum.

X