2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
Evettt çıkması iyi biz hastanelere gidiyoruz zaten duvara tutunarak çıkıyor kendi hep
Hahahahha almirada öyle işte hep peşimde annecimm diyo sarilıyo mesela gece peşimden anlıyo kalktığımı dedim ciş yapıcam sen bekle burda öyle anlıyor ama kendi hazır değel tabi🤪🤣🤣
Benimki direkt beklemiyor arkamdan dalıyor lavaboya.. kapıyı kapatırsam ağlıyor 😂

• Komik
Reactions: Jou
Benimki direkt beklemiyor arkamdan dalıyor lavaboya.. kapıyı kapatırsam ağlıyor 😂
Hahahahaha gunduzleri benim kızımda öyle iştee geceleri böyle bazende kalkar gelirr kızz hele banyoya gireyim çat diye açıyor kapıyı bi dalıyor okadar seviyoki suyu tekirdağın depo suyu bitirecek🤣🤣 bugünde 2yaş aşısı oldu benim pohlu kızçemm

Sen bana sorrr oğlanda geliyoorrr 2 adam bi kız la uğraşıyorumm adamın çeneğide bitmezz ama allah razı olsun evi süpürür yardım eder neyseki sağlık olsunlarr yaa hastanelere uğraşan ne insanlar var 🥺🥺
Yardımı bırak eşimin yüzünü göremiyorum iş yüzünden 🙈Sağlık olsun ciddende her şey gelip geçiyor 🍀
1 gün deliksiz uyusam süper enerji depolayacakmışım gibi geliyor 😀

• Komik
Hahahahaha gunduzleri benim kızımda öyle iştee geceleri böyle bazende kalkar gelirr kızz hele banyoya gireyim çat diye açıyor kapıyı bi dalıyor okadar seviyoki suyu tekirdağın depo suyu bitirecek🤣🤣 bugünde 2yaş aşısı oldu benim pohlu kızçemm
2 yaş ergenleri yaaa 😀 Şifa olsun minik kuş Almira’ya 🍀 Bizim aşıda yaklaşıyor yaptıracağım ama kafamda bir sürü deli soru dönüyor sosyal medyadan dolayı 😶‍🌫️ Doktor kontrolüne gittin mi bacım 2 yaş ta kan tahlilide bakılacak demişti bizim iki doktorda..

• Beğen
Kizlar 2 yasa girdik, memeden kesiyorum bu 2. Gunumuz asiri zor gectigi yetmez mis gibi gogsumden sut azalmiyor kist olustu hemen agriyor tabsiyesi olan var mi ? Asa cayi ve sut kesici ilaca da basladim ama o kistler ne olacak 😔😔

Kizlar 2 yasa girdik, memeden kesiyorum bu 2. Gunumuz asiri zor gectigi yetmez mis gibi gogsumden sut azalmiyor kist olustu hemen agriyor tabsiyesi olan var mi ? Asa cayi ve sut kesici ilaca da basladim ama o kistler ne olacak 😔😔
Gece o uykudayken emzir bide sütünü sağ istersen az az birden kesince oluyor ağrı yoksa

Gece o uykudayken emzir bide sütünü sağ istersen az az birden kesince oluyor ağrı yoksa
Ayy yok canim bir kere oyle yaptim tam gaz tekrar meme bagimlisi oldu suan net sekilde memeyi unutmasi lazim. Elimle sagiyorum ama sut artmaz degil mi yine de oof ne kadar zor bir surecmis ya

2 yaş ergenleri yaaa 😀 Şifa olsun minik kuş Almira’ya 🍀 Bizim aşıda yaklaşıyor yaptıracağım ama kafamda bir sürü deli soru dönüyor sosyal medyadan dolayı 😶‍🌫️ Doktor kontrolüne gittin mi bacım 2 yaş ta kan tahlilide bakılacak demişti bizim iki doktorda..
Aaa yoo gitmedikk doktor dedimi demedimi hiç hatırlamıyorum 1.5 yaş ken gitmiştik sadece benim doktora kalsa sağlıkocağa gittinizmi igne vuruldunuzmu der illa 😀😀 sweetgirlcandy sweetgirlcandy de vurdurdu kızına o vurdurduysa vurdur oda sıkı takipçi böyle şeylere 🤣🤣

Ayy yok canim bir kere oyle yaptim tam gaz tekrar meme bagimlisi oldu suan net sekilde memeyi unutmasi lazim. Elimle sagiyorum ama sut artmaz degil mi yine de oof ne kadar zor bir surecmis ya
Genel de uykudayken hatırlamıyorlar ama bilemedim farklı demek ki her çocuk. Uykusunun en ağır yerinde o anlamadan vermen lazım ama. Birde bunu en fazla 2 gece de bir kere emzirme şeklinde yapsan zaten eskisi gibi gelmez süt sonra. İstersen manuel pompa ile dene günde 1 kere sende

Kafanda ne dönüyor yavru otizm vs ile ilgili mi? Ben yaptırdım 2 yaşı da. En başta yaptırmayım diyordum ama riske de atamadım şahsen yaptırdım hepsini. Ben kana baktırdım 2 yaşta iştahsızlık falan olunca demirine falan bakılsın diye

X