2 aylık evliyim ve sanırım vajinismusum

Merhaba yardımcı olmak için çok mu geç kaldım bilmiyorum ama bende yeni evlendim mayısta ve bende 2 ay sonra oldu ne yaşadığını çok anlıyorum canım sakın kendi kendine vajinusmus diye tanı koyma bende eşime öyle dedim bişeyi duyup teşhis koyuyoruz hemen bak ben ne yaptım eşim işteysen ona dedim bunun dönüşü yok salata ile denicem o anestol kremi sür 20 dakka da uyuşuyor uyuşmuyor demişsin ama anlamıyorsun sen ilişkiden sonra anlarsın neyse salata ile denedim ıkınır gibi yap sakince yavaş yavaş kendini dinleyerek ilerlet tamam mı ? Sonra ileri geri yap biraz hızlan işin bitince hafif kan gelcek onu eşine at resim olarak ki yanlış düşünmesin o zaman zedelenmiş oluyor zaten, hemen eve geldiği gün de önce bi yapamam ya diceksin bacakların tir tir titricek kasılacak ama hepsi heyecandan geç yatağın orta kısmının en ucuna bacaklarını havaya kaldır eşin de hemen yanında ayakta dursun benim öyle rahat girdi bir iki saniye sonra eşim bak girdi içerde deyince milim milim ileri geri yaptı kan geldi işte hiç acı hissetmedim ama biliyormusun sadece içine bi şey girmesinin bi hissi oluyor o kadar ki benim eşim 187 boyunda bi adam orasında ona göre haliyle öyle vajinismus kolay olmuyor dediğin hastalık hiç bi şekilde dokunamıyorsan geçerli fazla uzatmadan yap eşinin neler dediğini biliyorum ben çok ağladım üzüldüm moralim bozuldu şimdi de ben istiyorum çok zevkli hatta yeni hamile kaldım sen bana mesaj at daha detaylı konuşuruz ❤️
Salatalık mı? Yuh... Anestolü önermenizi anlarım da salatalık detayını vermeseydiniz keşke.

Salatalık mı? Yuh... Anestolü önermenizi anlarım da salatalık detayını vermeseydiniz keşke.
Nimet olduğu için diyorsanız anlarım sizi ama diğer türlü bende cinsellik için kullanılan o yapay penis gibi şeyleri kullanmaya karşıyım boşuna para vermek istemedim tercih meselesi

Evet bahsedilen vemcaine spreyi hem vaj içine hem de dışına sıktım. 4-5 dakikaya uyuştu, başlarda sanki acı biber sürmüş gibi yandı ama uyuşana dek.
Sonra eşimle denedik ve olmadı maalesef. 5 dakika kadar uğraştık,sonra bu spreyden dolayı eşiminki de uyuştu ve sönmüş balon gibi indi.

Ben de boşu boşuna sprey sıkmış olmayayım bari 2. numara aparatı deneyeyim dedim ve zar zor da olsa oldu. 3 . yü denedim ve uyuşuk olduğu halde hiç girmedi.

Şimdi moralim daha da bozuk çünkü uyuşuk haliyle bile 3. aparatı yapamadım, ve 2. aparatı da uyuşukken yapabildim.

Ve uyuşukluk şu anda geçmeye başladı ve tıpkı ilk başlardaki biber sürmüş gibi yanıyor vaj. ım.

İç dudaklar da çok sertleşti , ilacın etkisi mi bilemiyorum. Sanki oyuncak vaj. gibi kaskatı olmuş iç dudaklar.

Ben nasıl çare bulacağım bilmiyorum ,size ben de başardım kızlar diye gelmeyi hayal edip durmuştum ama hüsran oldu yine ,bu sprey beni çok ümitlendirmişti 😢
Prezervatif kullansın eşiniz

Yendim kızlar, hem de uyuşturucu sprey-merhem vs olmadan !

Evde kegel egzersizleri yaptım 1 ay boyunca ve kaslarımı güçlendirip onlara hükmedebilmeyi öğrendim, sonrasında dilatör ile denedim. Dilatörün 3. boyunu zar zor başarıyorken eşimle olduğumda tamamen başardım (Bilen bilir,dilatörlerin en büyük boyundan sonra eşli deneme öneriyorlar ama şükür benim için gerek kalmadı)
Ayrıca dilatörler sert plastik, eşinizle asla o kadar zorlanmıyorsunuz ve dilatörle olduğu gibi değil ,bir duygu alış verişi olduğundan biraz ıslanmanız ve bolca yağ kullanmanız yetiyor.

Ben bu sorunu atlattım , darısı tüm vajili arkadaşlarıma inşallah 🌸

Merhaba,
Doktora gittim ve uyuşturucu anestol krem verdi. Bu kremi iç dudakların giriş kısmına sür ve yarım saat bekle öyle deneyin dedi. Denedik ve bende hiçbir uyuşukluk olmadığı gibi eşimde yumuşamaya sebep oldu.
Bu önerdiğiniz sprey kesin uyuşturuyor değil mi ?
Biz daha hiç birleşemedik,yani kızlık zarı duruyor öylece. Siz de mi ilk defasını bununla yendiniz ?
Canim merhaba ne durumdasin ? Yendin mi ?

Nasıl yendin nasıl yaptın canım anlatır mısın ? Ben ilk ilişkiyi başardim ama sonraki ilişkimde batma sızlama tarzı acı duyuyorum penis temas edip hafif zorladığı zaman bile.
İlkini başardıysanız zaten çok büyük bir yolu katettiniz demektir. Alışana dek yanma,sızlama oluyor evet. Ama bu ilk günkü gibi katlanılması zor bir durum değil bence.
Eczanelerde ultrason jelleri var su bazlı,onu kullanın hem kayganlaşır hem de yanma sorununuz azalır böylece.

Eşiniz ile önce bol bol ön sevişme yapın, hemen olaya dalmasın. Siz ne kadar ıslanırsanız hem onun hem sizin için daha kolay olur.

Merhaba vemcaine sprey ve muskazon hap alın sizinle aynı durumdaydım ve aştım sprey acıyı tamamen sıfırlıyor ve eşinize bırakın kesinlikle ağrısız sızısız bir yöntem. Sprey reçetesiz satılıyor 62 TL gibi bir şey. Hap 30 TL mutlaka deneyin. Spreyi sıkarken çubuk ile ilk en ileriye 4 sprey sonra ilk giriş noktasına 4 sprey sıkın ve en son dışına 3 sprey sıkıp bekleyin kayganlaştırıcı yardımı ile tamamen bitecektir
Canım bende ilk ilişkimi sadece spreyle başardim gibi yani sadece giriş oldu zar bozuldu tekrar denedigim de çok fena bir yanma hissettim . Sende de var mıydı yanma hissi birde muskazon aldım gerçekten rahatlatıyor mu?

Merhaba vemcaine sprey ve muskazon hap alın sizinle aynı durumdaydım ve aştım sprey acıyı tamamen sıfırlıyor ve eşinize bırakın kesinlikle ağrısız sızısız bir yöntem. Sprey reçetesiz satılıyor 62 TL gibi bir şey. Hap 30 TL mutlaka deneyin. Spreyi sıkarken çubuk ile ilk en ileriye 4 sprey sonra ilk giriş noktasına 4 sprey sıkın ve en son dışına 3 sprey sıkıp bekleyin kayganlaştırıcı yardımı ile tamamen bitecektir
Canim ben bu dediklerini aldım pozisyon olarak ne onerirsin

X