2. Aşılama tedavisi

Tugbalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
855
279
Merhaba arkadaşlar ikinci aşılama oldum ve tutmadı .çarşamba günü kanda ogrendim🥴 regl oldum karnım çok sis sert ..sizdede aşılama sonrası böyle oldumu

İnşallah tutar canim.evet iğneler sertleşiyor hala geçmedi..benim olumsuz oldu regl de oldum ... inşallah tup bebek sürecim guzel olumlu gecer

İnşallah tutar canim.evet iğneler sertleşiyor hala geçmedi..benim olumsuz oldu regl de oldum ... inşallah tup bebek sürecim guzel olumlu gecer

İnşallah 🍀 en kısa sürede güzel haberler alırsın

Merhaba hanımlar inşallah pozitif sonuçlar alırsınız tez zamanda 🙏 Aşılamaya ne kadar ücret ödediniz
Merhaba , ben 6.500 TL aşılama için(5.000 tl kendi doktoruma 1.500 TL eşim için) 5.000 TL yumurta büyütme, çatlatma iğnesi ve vitaminler için verdim. İnşallah emeğimizin karşılığını alırız hepimiz 🙏

İnşallah güzel haberler alırsın ..bende bi dahaki ay tüp bebek süreci baslancak...karnım sis ser gine kaldı..ignelerde sanırım...sizin ağrı sanciniz varmj

X